wrapper

 

 شرکت ساخت تجهیزات تامکار گاز  

شرکت ساخت تجهیزات گاز تامکار در سال 1379 و با هدف بومی سازی دانش فنی طراحی و ساخت تجهیزات در بخش انرژی توسط جمعي از کارآفرينان بخش صنعت پايه گذاري شد.
این مجموعه، نمادی آشکار از مشارکت بخش خصوصی در رشد صنعتی ، اشتغال زایی ، توسعه اقتصادی ایران اسلامی و اهتمام و کوشش هرچه بیشتر برای شکوفایی صنعتی و پتانسیلهای فکری این مرز و بوم است.
از آنجا که بومی سازی دانش فنی طراحی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات صنعتی خط مشی کلیه شرکتهای این مجموعه بوده است، همواره تلاش نمود است تا با تحمل سختیهای تولید در مقایسه با واردات، و پرداخت هزینه های گزاف خرید تکنولوژی، در مسیر استقلال صنعتی میهن گام بردارد.
سابقه درخشان در زمینه طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی بیش از 350 جایگاه سوختگیری CNG بزرگ در سراسر کشور ، طراحی و ساخت انواع جایگاههای سوختگیری CNG متوسط و کوچک، ساخت انواع کمپرسورهای فشار بالا، ساخت انواع مبدلهای حرارتی فشار بالا، انواع درایرهای جذبی انواع Separator ، و نیز تامین انواع  Instrument و  بالک متریال، این شرکت را بر آن داشت تا با ورود به حوزه انرژیهای نو و نیز ساخت تجهیزات حفاری گامی دیگر در جهت استراتژی غایی خود که خودکفایی و استقلال صنعتی ایران است، بردارد.  
ترکیب تخصصی اعضای هیأت مدیره و مدیران این شرکت به گونه ایست که گنجینه ارزشمندی از تجربه و دانش تخصصی را در حوزه های فنی ، اجرایی ، صنعتی و تجاری در اختیار مجموعه نهاده که این امر در اخذ تصمیمات منطقی با لحاظ منافع و مصالح اصولی سازمان و مشتریان اعم از پیمانکاران ، کارفرمایان، خریداران و ... نقشی انکار ناپذیر دارد.
اهتمام خانواده بزرگ تامکار گاز در اين سالها آن بوده كه با بهره مندي از نيروي انساني بومي دانش محور و متعهد خويش و استفاده از تكنولوژي روز دنيا ضمن شناسايي نقاط قوت و ضعف خود و بررسي دقيق فرصتها و تهديدهاي محيطي، بر غناي توانمندي خويش در صنايع مختلف بيفزايد و حتي در شرايط دشوار تحريمها ، بحرانهاي داخلی و بین المللی به چرخش چرخه صنعت و اقتصاد كشور ياري رساند که البته حاصل این اهتمام در فعالیتها و پروژه های انجام شده نمایان است.

خدمات

  • طراحی، ساخت و نصب تجهیزات جایگاه های CNG با ظرفیت 250 الی 2000 مترکعب
  • فروش و ارائه خدمات کمپرسور سوختگیری خانگی
  • ارتقاء ظرفیت جایگاه های CNG
  • بهره برداری از جایگاه های CNG
  • و ...

تماس با ما

تلفن:3061 8878 21 98+

نمابر:3061 8878 21 98+

آدرس: تهران – خیابان ولیعصر- بالاتر از خیابان شهید دستگردی(ظفر)- خیابان شهید بابک بهرامی، شماره 58

پست الکترونیکی:  info@tamkargas.com 

گالری